| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie,va rog, niste aplicatii utile pentru Android? Si sa explicati va rog si ce face aplicatia respectiva. Aplicatie din orice categorie. Va multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| CipriSXX a răspuns:

Pai.
1.evernote-poti scrie notite si se va sincroniza cu toate dispozitivele pe care ai evernote instalat.merge si pe pc.

2.Copy storage-alternativa la dropbox(ai 15gb din start+5 gb la fiecare dispozitiv cu copy instalat(merge pe pc)

3.Subway surfers-cel mai amuzant joc

4. Minecraft PE- anti-plictiseala

5. whatsapp - mesaje gratuite intre cei care folosesc simultan whatsapp

6. viber-apeluri gratuie de oriunde de pe glob.trebuie sa foloseasca ambii oameni care vorbesc viber..altfel platesti de te ia...

7.snapseed-editor foto. intra pe instagram si vezi la cipri_photography fotografiile editate cu snapseed.

cam atat. sper ca ti-am fost de ajutor! fundita?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te duci pe play.google.com. Aplicatiile sunt puse pe categorii si fiecare are descrierea sa. O sa fie usor.

| davidtm a răspuns:

1.Whatsapp,dai mesaje daca ai wifi, este foarte folositor daca nu ai credit sa trimiti mesaje.
2. yahoo messenger sau tango, merge sa faci un apel video, catre o persoana si puteti sa va vedeti fetele, in acelasi timp si sa vorbiti!
3.viber,merge sa vorbesti cu un om, numai daca ai wifi, daca nu ai credit.
4. Flashlight, a fost foarte folositoare ..intr-o noapte eram toti in casa si s-a luat curentu brusc,si aceasta aplicatie m-a ajutat,sa vad ce e prin casa.
sau in alta noapte, a cazut ceva un acoperis mic, si era bezna si nu vedeam deloc(era tata si unchiu)si eu am dat pe flashlight si era foarte folositoare, pentru ca vedeai paguba.
funda?
uite aici am mai gasit un site, poate te ajuta.
http://tableta-android.com/aplicatii-utile-pentru-android-partea-a-doua/

| WithoutName123456789 a răspuns:

Descarci de pe Google Play.Gasesti toate felurile de aplicatii.

| Mosoglu_Vladimir_1981 a răspuns:

Aici niste aplicatii utile pentru marirea productivitatii,
http://inbors.com/10-cele-mai-productive-aplicatii-pentru-android/