| Happyintotdeauna37 a întrebat:

Cum dezactivez sa nu ma mai sune cineva cu numar privat? (Philips s308.).
(Scuzati categoria, e cea ma vizitata)
-

Răspuns Câştigător
| TPUuser199 a răspuns:

Am avut si eu un Philips, dar era s388. Scrie pe Magazin Play: Dezactivare numar privat, iar acolo ti se vor da niste aplicatii. Descarc-o pe prima care iti apare, si activeaz-o. Eu asa am rezolvat. happy La actualul telefon merge sa il setez, pentru a respinge telefonul automat apelurile private, sau de la o anumita persoana, insa la Philips e mai complicat, trebuie sa descarci toate prostiile de aplicatii. Ai grija ce descarci pe el ca se viruseaza foarte repede. Evita jocurile gen My Talking Tom, Angela, s.a.m.d. Bafta!