| Denis2005123 a întrebat:

Cum este posibil ca amprenta telefonului sa nu mai functioneze deloc. Am amprenta laterala la butonul de power off/on. Am dat in restart Si tot nu merge. Cand am intrat in setari sa sterga amprenta nu merge iar cand am incercat sa adaug una noua ma scores si dadea inapoi la meniul cu metodele de deblocare. Care o fi cauza?

5 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Probabil este o eroare software, sau în urma unui impact a fost afectată amprenta telefonului, asta dacă l-ai scăpat vreodată. Da, o resetare din fabrică ar putea ajuta. Fă-ți un backup la toate datele înainte. Asigură-te că telefonul este actualizat.

| CarmenCraciun a răspuns:

Asa-i cand nu e telefonul tau. De unde l-ai furat?

| Denis2005123 explică (pentru CarmenCraciun):

Nu E furat de nicaieri vtm? DACA ar fi fost first nu ma s Mai fi chinuit eu Sa intreb aici cand puteam Sa ii dau in hard reset

| CarmenCraciun a răspuns (pentru Denis2005123):

Daca nu treci de amprenta nu dai nici un reset.

| Denis2005123 explică (pentru CarmenCraciun):

Poti da din butoane. Intri in recovery mode so ii dai wipe data