| BeciuEmilianDumitru a întrebat:

Cum fac ca in timp ce vb la telefon si ma suna cineva, sa sune ocupat?

3 răspunsuri:
| Meee555 a răspuns:

În general suna automat ocupat, dacă ai un telefon mai vechi, poți sa nu răspunzi și sa aștepți pana persoana respectiva închide. Sper ca te am ajutatlaughing)

| ioana748 a răspuns:

Posibil este setat pe apel in asteptare si trebuie sa scoti alegerea aceasta.

| Dragobeta a răspuns:

Cum spune Ioana, undeva in setari se poate alege ton de ocupat sau sa sune in nestire si sa creada ca nu raspunzi. Vezi in telefonul tau la "apeluri". Sau cauta pana gasesti.