| Skeep a întrebat:

Cum imi pot pune andoid pe telefonul Samsung Star 3 S5229? Si un link de descarcare, va rog!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Dacă telefonul nu a fost dotat cu Android de la cumpărare, este imposibil. Așa toată lumea și-ar pune Android...

6 răspunsuri:
| nokautone a răspuns:

Nu se poate pune sad am cautat si eu mult dar NU
Funda happy

| darrio2007 a răspuns:

Nu se poate pune.

| LivingLouder a răspuns:

Nu poti. Trebuie telefonul sa fie dotat cu android.

| AsafteiAndreiDaniel a răspuns:

Nu ai cum

| LivingLouder a răspuns:

Nu iti poti pune android decat daca este deja instalat in telefonul tau altfel nu

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU poţi pune Android pe acest telefon!

Nici NU ai avea unde să-l instalezi deoarece telefonul are o memorie de DOAR 20 mb - vezi specificaţiile la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_star_3_s5220-4448.php

Toate cele bune.

Întrebări recente