| Florinelu30 a întrebat:

Cum inregistrez cu un microfon bluetooth videoclipuri pe un smartphone?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" Florinelu30 a întrebat: Cum inregistrez cu un microfon bluetooth videoclipuri "

Florinelu mamă, doar cu microfonul n-o să inregistrezi VIDEOCLIPURI niciodată

| Florinelu30 explică (pentru sierra1):

Este o pereche de casti bluetooth. Pot efectua apeluri, raspunde la telefon... Etc, dar cand vreau sa inregistrez ceva, ele fiind conectate, imi inregistreaza prin microfonul telefonului.

Bula
| Bula a răspuns:

Daca e conectat microfon exterior (bluetooth), atunci sunetul videoclipului se va inregistra prin el, iar filmarea prin camera telefonului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai conectezi microfonul la bluetooth care îl ai la telefon, îți apare printre altele dispozitive disponibile am impresia, iar după filmezi pe camera sau unde ai nevoie în general cu camera.