| AromaVorbelor a întrebat:

Cum ma deconectez de pe facebook, de pe telefon sa nu mai apara de cate mintute sunt idle,cei care au android pe telefon stiu despre ce vorbesc!
Faza ca setez acolo sa apar offile,nu merge,este doar sa nu mai apari on, dar tot te arata pe chat idle de pe telefon.
Ceva concret?!
Funda!

Răspuns Câştigător
| dragos1294 a răspuns:

Te conectezi pe facebook de pe un pc, intri in Settings de acolo intri in ramura Security, odata intrat in Security Settings, ultima optiune de jos este Active Sessions, dai click si o sa iti apara fiecare terminal de pe care este conectat contul tau de fb, ca sa se deconecteze de pe terminal(telefon, tableta etc.) dai End All Activities.

1 răspuns:
| Claudyus_Tiger_1991 a răspuns:

Pai iti schimbi parola si automat vei iesi din toate aparatele pe care ai facebook incearca si o sa fie mai bine