| alinaig a întrebat:

Cum pot afla cui ii apartine un numar de telefon fix (reteaua Telekom)? Am fost sunata, atat eu, cat si prietenul meu, de pe un numar de fix si o persoana incerca sa afle informatii despre noi. Persoana a refuzat sa se prezinte. Am incercat sa sun la informatii, dar mi-au spus ca nu se poate sa aflu numele abonatului pe baza numarului de telefon. Exista vreo alta modalitate de a-l afla? Multumesc!

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da exista, la politie, numai ca nu cred ca e pe gustul vostru.

| alinaig explică (pentru MihaiNicu23):

De ce spui ca nu e pe gustul nostru?

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Poti incerca inainte de politie sa faci o reclamatie la Telekom.La politie apelezi cand sunt anumite probleme, pe care se pare ca nu le indeplineste fapta descrisa.Modalitati legale nu exista, decat norocul in cautari pe diferite motoare de cautare.

Răspuns utilizator avertizat