| ali31 a întrebat:

Cum pot face sa.imi apara cate notificari am de la aplicatii gen facebok,ask, instagram, wapp...acolo pe ecranul din meniu de unde intru in aplicatie. Nu stiu cum sa explic dar apare intr un colt mic nr. De notificari. (P.s. e Android )

1 răspuns:
| Catalinhhh a răspuns:

Salut! A știu ce zici, cred, gen îți apare la FB dacă ai 3 notificări o bunină portocalie pe aplicație și scrie 3 nu? Păi depinde de aplicație și cred că și de telefon sau ceva de genul nici mine nu îmi apărea, dar apoi mi-a apărut brusc nu știu cum... Apare singur la update.

Întrebări recente