| MasterOfDisaster a întrebat:

Cum pot incarca o poza pe facebook de pe telefon?
Multumesc!
PS: Explicati detaliat va roghappy

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Descarc-o in pc cu cablu de date. Apoi intra pe Fb si incarca poza.Intr-un album sau separat. Daca vrei prin pc.

| alexs99 a răspuns:

Daca ai net pe telefon intri in galerie, apoi pe facebook si incarci imaginea.

| Brâncuşi a răspuns:

Neaţa, unele telefoane au la fiecare poză o apţiune să o pui pe facebook sau pe instagram, la telefonul tău dacă nu merge aşa intră pe facebook pe pagina ta de pe mobil iar acolo îţi apare încărcare fotografie dacă nu merge nici aşa cum mi s-a întâmplat şi mie nu ai ce să-i faci... Poate te descurci, succes.
O zi bună!

| BarBye a răspuns:

Depinde de telefon. spune-ne ce telefon ai. si dupa iti vom da raspunsul

| MasterOfDisaster explică (pentru BarBye):

Nokia Lumia 920

| BarBye a răspuns (pentru MasterOfDisaster):

Tu te referi sa pui poza direct de pe telefon din inagini(avand net) pe facebook,?

| MasterOfDisaster explică (pentru BarBye):

Da. Am incercat de pe prima pagina sa incarc, dar scrie ca browserul folosit (internet explorer) nu suporta sa incarc poze.

| BarBye a răspuns (pentru MasterOfDisaster):

Ia-ti opera, e cel mai bun

| AlexRizi a răspuns:

Daca ai android pur si simplu tii apasat pe ecran pana cand apare salvare, daca nu ai android, nu stiu laughing

| Nuca_Gina_1979 a răspuns:

Cum pot posta poze de pe telefon pe facebook?