| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot răspunde la telefon daca sunt pe motocicleta cu castile in urechi, deoarece este aproape imposibil sa ating butonul answer de pe casti in timpul mersului. Voi ce metode știți?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti setezi telefonul sa raspunda automat

| LTAA a răspuns:

Iti iei o casca cu bluetooth, si aperi direct pe butonul de pe casca ca sa rapunzi si sa inchei apelurile.

| RobertMoon a răspuns (pentru LTAA):

Nu merge asa daca am casca pe cap.

| LauraAnca66 a răspuns:

Păi, crezi că o să te audă persoana de la celălalt capăt? Adică, mnă, motocicleta scoate... sunete puternice și... nu știu cum ați putea comunica, dar mai bine oprești motocicleta într-un loc liber și să suni înapoi. (fără riscuri)