| Roxx15 a întrebat:

Cum pot sa fac sa imi mearga casti la Huawei G6600D, am cumparat niste casti de Motorola iar cand le conectez la telefon pur si simplu nu se intampla nimic...Ce pot sa fac,e ceva din telefon, nu sunt bune castile sau trebuie sa fac ceva vreo setare la mobil?

2 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Nu sunt compatibile castile nici la mine nu merg castile de la Alcatel la Samsung. sad. Incearca sa cumperi casti daca gasesti de Huawei sau macar sa le incerci sa vezi daca merg cand le cumperi

| Roxx15 explică (pentru dannys):

Am incercat, acolo dar am vazut ca nicio casca nu mergea...