| elex a întrebat:

Cum pot sa imprumut 1 euro de la Cosmote? Cum fac?

Răspuns Câştigător
| GEORGE a răspuns:

Aaa, tu voiai sa iti dea astia de la Cosmote 1 euro, nu sa transferi? Da, se putea intr-un timp, dar acum nu se mai poate, oricum cand reincarcai cartela iti era retras 1 euro din creditul pe care il bagai pe telefon. Nu mai merge sa faci asta acum.

7 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| GEORGE a răspuns:

Deci tastezi *444*nr de euro pe care ii transferi (maxim 3) *nr de telefon al prietenului si apoi #
daca trensferi un euro arata cam asa: *444*1*076*******#

Alte răspunsuri
| elex explică:

Bine, bine, dar eu stiam ca se poate ca sa-ti dea un euro si la reincarcare sa ti-l ia, deci stiu ca se poate. Puteti sa ma ajutati?

| GEORGE a răspuns (pentru elex):

Aaa, tu voiai sa iti dea astia de la Cosmote 1 euro, nu sa transferi? Da, se putea intr-un timp, dar acum nu se mai poate, oricum cand reincarcai cartela iti era retras 1 euro din creditul pe care il bagai pe telefon. Nu mai merge sa faci asta acum.

| elex explică:

George, din pacate, eu nu am nevoie de un transfer al meu, ci de un transfer de la cei de la Cosmote - ei sa-mi trimita un euro, nu eu sa le dau altora. Oricum mi-ai fost cat de cat de ajutor.

| madutzyk93 a răspuns:

Cosmote nu are aceasta optiune. roaga pe cineva sa-ti transfere happy

Alte răspunsuri