| anonim000001 a întrebat:

Cum putem baga alte melodii in afara de cele ale telefonului la persoanele din agenda telefonului?

2 răspunsuri:
| AnduAlex29 a răspuns:

Pai daca vrei sa pui melodii trebuie doar sa ai memorie( si ceva melodii ale tale) si setezi un ton de apel... Daca vrei sa pui un ton personalizat la fiecare contact, trebuie sa salvezi contactele in memoria telefonului si sa editez fiecare contact in parte... Sper ca te-am ajutat! :3

| anonim000001 explică (pentru AnduAlex29):

La telefonul Samsung Nexus s nu merge sa bag muzica la contacte cum ai zis uh poate trebuie altfel.