| bianca1407 a întrebat:

Cum sa copiez imaginile din telefon pe cardul de memorie a telefonul Samsung galaxy S pentru ca vreau sa le bag pe facebook funda happy

1 răspuns:
| meduzza a răspuns:

De ce nu le bagi direct in pc daca tot vrei asa sau poti sa le pui din tel direct pe facebook. Oricum din ce am experimentat si eu pana acum nu prea ai cum sa le muti decat sa iti faci "Screen shot" la ele iar apoi te duci in "My files"->"Sdcard"->"Pictures"->"Screenshots" dai pe "butonul" pentru mai multe optiuni(touch-ul din stanga butonului de iesire din aplicatie, singurul buton care il ai) si dai "move" iti alegi pozele dai "done" si o sa iti apara din nou"Sdcard" si "extSdCard" si intri la "extSdCard" si le muti in ce fisier vrei tongue