| mihaicat230 a întrebat:

Cum schimb softul la o tableta android 4.0.4 serioux s700
imi trebuie si link si de unde sa il downloadez
Va rog mult help meee! Dau funda si ce vreti voi

14 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Daca era o tableta cu nume gen Samsung, Apple, Asus, te ajutam eu. asa nu se risca nimeni.

| mihaicat230 explică (pentru SasNetRomania):

Nu e tableta mea eu am ipad3 e a prietenei mele si am vrut sa o ajut

| mihaicat230 explică (pentru SasNetRomania):

Si e ceva riscant?

| SasNetRomania a răspuns (pentru mihaicat230):

Pai ce probleme are tableta?
in general tabletele no name romanesti sau altele, nu au android de descarcat decat foarte rar.
repet, ce problema are? daca are probleme nu trebuie resoftata ci resetata din fabrica, fie in meniu fie cu o combinatie de butoane.

| mihaicat230 explică (pentru SasNetRomania):

Merge greu se blochiaza

| SasNetRomania a răspuns (pentru mihaicat230):

Are nevoie de o simpla resetare.
sa salveze tot ce are pe tableta pe pc.
sa intre in SETARI- BACKUP SI RESETARE.
sa fie incarcata tableta peste 50 %, asteapta, si voila.
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| mihaicat230 explică (pentru SasNetRomania):

multumesc acum ii dau

| SasNetRomania a răspuns (pentru mihaicat230):

Cu multa placere, daca mai ai nelamuriri contact me.

| AleXu224 a răspuns:

N-ai cum asta e softul tabletei tale n-ai ce s-ai faci

| mihaicat230 explică (pentru AleXu224):

Pai merge greu in mortii ei

| mihaicat230 explică (pentru AleXu224):

Si are doar 3 saptamani

| AleXu224 a răspuns:

Sweety2300 mai bine nu incerca nimic laso asa cum e trebuie ingrijita frumos si pusa atentie pe ea ca sa mearga frumos asa daca bagi toate minunile in ea normal ca o sa mearga asa si nu-i asculta pe astia ca nu stiu nici ce vorbesc...

| Pachenko18 a răspuns:

Mai bine mergi la un service autorizat.e mai sigur happy. Au fost cazuri in care au incercat altii si n-au facut decat o mai mare paguba...te costa intre 15-60 de lei..depinde de marca happy mult noroc.

| Rizea_Valentin_1981 a răspuns:

Am si eu o tableta Samsung galaxy tab 3 lite si cand bag micro usb in ea nu-mi apare nimica cei fac?