| CampeanuBogdan a întrebat:

Cum se poate apela de pe un telefon iphone 14 pro max fara sa te atingi de acesta (se afla telefonul langa tine)?
Celalalt interlocutor primeste apel de la tine, cu toate ca tu nu ai initiat si nu ai jurnal de iesire.

Răspuns Câştigător
| BOSSHAI a răspuns:

Este posibil ca acela să fie un virus.

| CampeanuBogdan explică (pentru BOSSHAI):

Iphone vs Virus. Cum e posibil? Nu se spunea ca e mai securizat decat sistemul android?

3 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Am refuzat să cred în momentul în care am văzut întrebarea ta. Dar să vezi fază. Azi dimineață stăteam liniștit și am fost sunat de un prieten despre care știu că are IPhone 13. Am răspuns, dar se auzea de parcă avea telefonul în buzunar, iar el vorbea în fundal. Ciudat.

| CampeanuBogdan explică (pentru literallythesamebruh):

Unele lucruri se intampla pur si simplu. Ciudat e ca aceste dispozitive sunt din ce in ce mai sofisticate si tind sa ne depaseasca intelectul, daca nu deja au si facut-o.