| narcis690 a întrebat:

Cum te conectezi la Internet de pe o tabletă FĂRĂ CONECTOR SIM?

4 răspunsuri:
| ninuku a răspuns:

Doar prin wireless te poti conecta

| NLS a răspuns:

1) prin Wi-Fi (wireless)
2) sau prin cablu Ethernet, cu ajutorul unui adaptor USB (de tip adecvat, ce are tableta, Typ C, micro, etc) - RJ45 (orice tableta Android suporta din start aceasta functie de Ethernet, ea nu e specificata separat. Daca poti transfera de pe/pe tableta date printr-un cablu de date, atunci poti folosi un astfel de adaptor pentru a te conecta la net prin cablu).

suntserios
| suntserios a răspuns:

Prin wifi

| ReddY25 a răspuns:

Prin Wi-Fi ai putea