| buterfly7 a întrebat:

Daca am cont comun cu cineva pe Facebook si discut pe messenger cu un user, acea persoana care primeste si ea notificari poate sa citeasca in acelasi timp cu mine mesajele primite? Sau doar o persoana poate conversa odata si vedea mesajele?

Multumesc

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca si persoana cu care ai contul comun, poate sa vada toate mesajele tale.

Bula
| Bula a răspuns:

Pe toate dispozitivele (conectate la un cont) se pot vedea simultan conversatiile.

| ioana748 a răspuns:

Bineînțeles

Întrebări recente