| DragneDanielDan a întrebat:

Dacă ia desfășurătorul se poate vedea cât net am consumat?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De unde să-l ia? Și cine?

| Whitte a răspuns:

Poate bineinteles.
Indiferent daca e pe cablu sau din telefon. Ca nu esti clar cu intrebarea.

| ReddY25 a răspuns:

Da,se poate

| doctorandus a răspuns:

Providerul de telefonie mobila iti spune cat ai consumat pe factura, in caz ca ai depasit baremul. Altfel aceasta informatie o ai doar temporar cand te cuplezi pe contul tau pe websiteul providerului.

| doctorandus a răspuns (pentru doctorandus):

Iar la abonament de cablu sau fibra optica: nu se practica asa ceva, consumi cati GO vrei, nu e treaba providerului si nici a ta.