| tonyc7 a întrebat:

Daca mi-am cumparat un telefon nou anul acesta, deci cu tot cu incarcator, acum de ce nu mi se mai incarca? Imi si scrie pe ecran Se incarca lent. Il tin la incarcat de vreo 7 ore, cand mai avea doar 3% si acum, deci dupa 7 ore, abia a ajuns la 9%... Problema ar putea fi si de la telefon? Sau doar de la incarcator?

3 răspunsuri:
| Cinic a răspuns:

Unde se afla slotul usb, incearca sa cureti cu un ac. Daca nici atunci nu functioneaza trebuie sa duci telefonul la service.

| AdrianGht a răspuns:

Este foarte posibil sa fie de la cablu de la incarcator, sau de la adaptor. Incearca sa incarci cu un alt incarcator si vezi daca se rezolva problema.

| Delyae a răspuns:

Ia-ți încărcător extern.