| 1234568807 a întrebat:

Daca watsapp ma pune sa actualizez o noua versiune, mesajele de pe versiunea veche raman?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Eu cred ca nu ramîn si daca se sterg automat nu le mai poti recupera deloc, decat sa faci screenshoot la toate mesajele sa le ai in telefon salvate

| 1234568807 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Gresit, au ramas

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru 1234568807):

Bravo dar tot trebuie sa iti faci un backup o copie de rezerva sa le ai in orice situatie sa fie salvate in contul tau ca nu se stie niciodata cum dispar definitiv.

| MihaitzaItza a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Crezi cam prost.

| dullcat a răspuns:

Da, raman.

| Hyperion7 a răspuns:

Yes

| ReddY25 a răspuns:

Daa

| Zinv a răspuns:

Da