| Give_Up_Clau_Says_1987 a întrebat:

DAU FUNDA +VOT! happySalut TPU! As dori sa ma ajutati... am un iPod Touch 3 generatie 8GB si as vrea sa bag jocuri aplicatii pe el dar nu din appstore deoarece nu am internet pe el si nu am un router Wi Fi. As putea sa iau jocurile de pe net si sa le bag pe iPod? Daca da, spuneti-mi cum. Am cablu la el. tot.

Răspuns Câştigător
| LilGh0st a răspuns:

Cel mai simplu e sa mergi intr-o zi la o cafea intr-un local unde este wireless gratuit si te apuci de scos jocuri.

1 răspuns: