| SkyDanz a întrebat:

Dc butoanele de volum de la casti schimba melodia cand ascult muzica? Va rog ajutor!

Răspuns Câştigător
| JackDanyels a răspuns:

Probabil telefonul tău "nu suportă" acele căști, ele având altă funcție. Exemplu, încearcă să conectezi o pereche de căști Nokia la un telefon Samsung, așa vei observa ce se întâmplă.

3 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Pe undeva este setat ca sa poti schimba melodia din volum. Uita-te in special la setarile playerului audio.

| Dayiii96 a răspuns:

Apesi prea lung pe tasta si undeva in setari e setat s mute poiesa in clipa in care se apasa lung pe tasta

| Ana_Ciufulici_1999 a răspuns:

Se poate sa fie din setarile telefonului