| InYourPants a întrebat:

De cateva zile mi se tot activeaza singur bluetooth-ul pe telefon din ora in ora, cum aflu de ce face asa? Nu umblu deloc pe panoul ala unde am bluetooth-ul nu am cum sa il activez din greseala

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Telefon eftin și vechi csf

| InYourPants explică (pentru Catrice):

Ai revenit ti-a platit sotul netu

| Catrice a răspuns (pentru InYourPants):

Eram aici dinaintea ta, păpușelhee hee

Răspuns utilizator avertizat
| dinaprilie a răspuns:

Este posibil ca un program sa il activeze automat. Verifica in fiecare program la setarile lui daca cumva are acces la bluetoth, respectivul program.

| Flar3 a răspuns:

Probabil ai dat acces unei aplicatii sa porneasca automat bluetooth-ul cand ii vine. Intri in setari, la aplicatii si verifici permisiunile. Exemple: Contacte, Camera, Microfon, Bluetooth, Locatie etc.