| Thecriss a întrebat:

De ce cand imi incarc telefonul am o problema mare cu firul adica il bag si iese singur si ma chinui o gramada sa stea sa intre sa nu iasa si sa fie incarcare rapida sa apara incarcare rapida nu stiu daca este de la cablu ca l-am bagat intr-un Samsung si intra tot la mine in telefon nu intra tot doar putin din el nu stiu de la ce este? telefonul este xiaomi nu am alt cablu sa testez aici. de ce iese firul din mufa telefonului cand il incarc

Răspuns Câştigător
| ninuku a răspuns:

Nu are nimic grav, am patit si eu asa, are ceva mizerie in portul de incarcare, la orice service de reparatii il curata in cateva minute.

4 răspunsuri:
| Cipi1212 a răspuns:

Nu se potrivesc cele două. Firul de incarcat bateria cu telefonul.

| DontActLikeMe a răspuns:

Incearca sa cureti portul USB

| Thecriss explică (pentru DontActLikeMe):

Pai cu ce pot sa o fac

| DontActLikeMe a răspuns (pentru Thecriss):

Instrumente speciale/penseta ultra subtire