| Miha113Qq1 a întrebat:

De ce când ma joc pubg pe telefon (s22) îmi face din când în când ca și cum l-as baga la încărcat și îmi face lag, apare linia aia albastră în dreptul mufei, cum apare când îl bagi la încărcat, asa îmi făcea și la un a70

4 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Ia o pauză

| StoicAnalysis a răspuns:

Pentru ca foloseste o gramada de resurse si iti merge sacadat. Daca ai s22 nu inseamna ca e cel mai bun telefon.

| literallythesamebruh a răspuns:

Pentru că S22 folosește un procesor ineficient din punct de vedere termic. Ca o referință, telefonul meu Xiaomi Poco F3 cu Snapdragon 870 îți rulează PUBG la viteze maxime fără sacadări. Concluzia: evită telefoanele Samsung cu procesor Exynos.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Dacă tot ai un telefon atâta de performant învață ceva cu el nu sta pe pe jocurile alea bune de nimic...