| laudima22 a întrebat:

De ce îmi apare sus acolo la wifi la telefon și la liniuțele de semnal " Meriti ce-i mai bun" așa scrie? Nu îmi scrie "Vodafone" și când dau la telefon la informații tot la fel scrie " meriti ce-i mai bun" dețin iPhone.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar o reclama de la Vodafone.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred ca face Vodafone azi 25 ani sau ceva de genul... si probabil baga mesaje de marketing

| laudima22 explică (pentru suntserios):

A, mersi happy Credeam ca fac așa ca m-am certat cu ei. de la abonament și că vor să rămân tot la Vodafone happy e ok înseamnă mersi fain.

| Hyperion7 a răspuns (pentru laudima22):

Clar ti-ar scrie mesaje frumoase cei de la Vodafone că le părăsești rețeaualaughing

| laudima22 explică (pentru Hyperion7):

Aia zic rolling on the floor