| Pego_Pego_1994 a întrebat:

De ce la iPhone6s când vreau sa intru in albumul foto și apăs pe o poza mai veche îmi apare blurata cu semnul exclamarii jos?

2 răspunsuri:
| Anapanda a răspuns:

Chiar ieri am avut aceasta problema in timp ce faceam backup in Apple store undeva in UK. S-au chemat unul pe altul, m-am logat si re-logat de vreo 5 ori... pana la urma m-au pus sa sun (ai optiunea sa te sune ei) la Apple support, au confirmat telefonic ca ei vad ca am pozele in icloud si ca probabil dureaza sync-ul dintre serverele lor si ce vad eu pe icloud, ca alesesem optiunea cu "optimize space". in fine, am salvat local pe laptop si mi-au schimbat telefonul. Am dar actualizare din backup icloud pe noul 6S si toate pozele au fost acolo. Nu am alta explicatie, dar e posibil sa le vezi mai tarziu.

| skaterboi2002 a răspuns:

Si eu am patit! nu este nicio problema, este poze salvate pentru back-up si cand ai wifi sau date mobile isi revine! nu este nicio problema