| Dragosm19 a întrebat:

De ce multă lume isi cumpăra honor 70 de la Orange cu abonament si il vinde după? Am înțeles ca e oferta si vreau unul, da pare dubios ca il vand mulți. La altex e 2400 de lei, nou in cutie de pe olx cu factura Orange pentru garanție e 1700. Nu e nici un profit in principiu

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Prețul e foarte corect, de ce ai da mai mult de 2000 pe olx, pentru ceva ce de NOU, costă atât (și găsești și mai ieftin)

https://www.emag.ro/......DZCM5CMBM/

| Dragosm19 explică (pentru sierra1):

E de 128 asta pe eMAG

| Wr3nch a răspuns:

Ca faci bani usor se sarbatori. Pe abonament il iau in rate, si au vreme sa plateasca. Si e mai convenabil in loc sa ia un imprumut de 1700 de la ceva site dubas.

| 1231242 a răspuns:

Nu as risca de pe OLX, ai putea lua un Motorola MOTO G72 cu aceleasi specificatii(aproximativ) la 1300 de lei. Faci ce vreihappy

| Dragosm19 explică:

Salutare. Am cumpărat telefonul in final am găsit unul nou nouț in cutie, l am desfacut si activat personal.
Cei care cumpără telefonul acesta pa abonament, pe lângă oferta lor au avut puncte bonus. Cel de la care l-am luat eu a dat 970 de lei de exemplu (la abonament bineînțeles)