| GYLGYGY a întrebat:

De ce se intrerupe apelul la un Samsung s2 aproape la fiecare apel. este enervant? am cartela Orange

1 răspuns:
| Virrusselle a răspuns:

Si eu am un HTC si mi se intampla deseori sa mi se intrerupa sau chiar cel cu care vorbesc sa nu ma mai auda. Poate fii o problema din fabricatiie sau ceva din cauza touch-ului.De exemplu la mine se apasa ecranul cand il puneam la ureche, este posibilitatea ca touch-ului sa mergga foarte bine si la cea mai mica atingere sa se intample ceva. Daca problemele persita incearrca sa merg inapoi la magazinul de unde la cumparat si ei te vor rezolva cu sigurantta SUCCES