| Mihaita72 a întrebat:

De ceva vreme(cateva zile) in timpul unei convorbiri telefonice, dupa cateva minute nu imi mai aud interlocutorul si convorbirea se reia ca si cum a fost inregistrata. Practic nu mi mai aud interlocutorul, ci doar inregistrarea discutiei noastre, la nesfarsit. A mai patit cineva asa ceva? Stie cineva din cauza? Mentiinez ca nu am nicio aplicatie de inregistrare convorbiri

2 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

E posibil să intrii într-o buclă temporară generată de o eroare (404) în matrix.
Sau poate fumezi prea mult.
laughing))

| Lioana a răspuns:

Ceva tot ai tu instalat pe telefon daca patesti asa ceva. Gândește-te ce ai instalat inainte de a pati asta. Pot fi alte aplicatii care îți captează convorbirile.
Cauta pe telefon daca gasesti salvate aceste convorbiri pe undeva.