| almaz a întrebat:

De curand mi-am achizitionat un iPhone X, ce husa/foloie de protectie imi recomandati sa dau comanda? Vad ca piata este full de tot felul de huse si folii, unele mai bune, unele nu prea bune, cineva cu experienta...multumesc frumos.

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Faci un bine protejându-ți rinichiu', doar este atâât de prețios...

| RobertMoon a răspuns:

Folie de sticlă și husa de silicon, de mai mult n-ai nevoie. Dar dacă vrei protecție și mai mare poți pune folie de sticlă și husa tip carte, dar în opinia mea e urâtă.

| Alfred0703 a răspuns:

OtterBox Defender combinat cu folie cu bule in 10 straturi minim.

| dummitrualex87 a răspuns:

Buna! Poti incerca o folie de sticla si o husa din silicon. Poti gasi pe www.guardo.shop mai multe modele. Bafta!