| iar99Teo a întrebat:

De la ultimul update la aplicatia Hayday nu mai pot intra in joc, imi da eroare si iese din joc. Am un telefon Samsung a5 cu root, Android 5.02. Am incercat clear cache si reinstalarea aplicatiei dar tot nu merge. sad Se poate rezolva cumva?

Răspuns Câştigător
| GabrielGL a răspuns:

Asteapta urmatorul update sau da le un imail celor de la hayday si zile eroare si problema, in engleza intrebarea asa poate veni mai repede sau daca nu schimba telefonul si intra pe tel nou cu acelasi id cu care intrai inainte si ar trebui sa se salveze tot...

| iar99Teo explică (pentru GabrielGL):

Am incercat sa le scriu dar fara succes - vorbeam cu peretii happy
Un reset la setarile din fabrica mi-a rezolvat problema pana la urma.
Cred ca ceva in cache-ul jocului ramanea agatat si doar prin simpla reinstalare a jocului nu reuseam sa rezolv problema.
Multumesc pentru raspuns!

1 răspuns: