| PetruDelia a întrebat:

Deci, fiind prost și având un telefon de tot rahatul, ma uitam pe insta și mi-a înghețat ecranul(ceva ce se întâmpla zilnic). Și cum ziceam, prost fiind, i-am dat una de genunchi și s-a stins ecranul. Practic telefonul e pornit dar ecranul e stins. Nu vad ce fac, dar pot răspunde la apeluri.
Acum nu stiu dacă sa-i mai dau una sau să-l duc la reparat. Va rog, e urgent! Dacă nu primesc răspuns probabil ii ard una de ajunge mai rău. Mulțumesc in avans...

1 răspuns:
| And3y33 a răspuns:

Exista 2 posibilitati. ai reusit sa ii spargi display-ul sau ai miscat o mufa/pin...

Arde-l... ca oricum un display face cat telefonul mai noi.