| parazitii67 a întrebat:

Deci uitati... stiti ca la iphone-uri cand joci un joc iti apare sus un mesaj de intampinare gen,, welcome back (aici numele de la cont),, acest mesaj vine de la contul de la GAME CENTER intrebarea mea este: la telefoanele cu android cum se poate face asta? si am vazut ca chiar se poate. AM CONT GOOGLE. astept raspunsuri.DAU FUNDA scuze de categorie

3 răspunsuri:
| Alexitator a răspuns:

Nu ştiu ce ai văzut tu, dar la Android nu se poate aşa ceva pentru că nu are Game Centre.

| parazitii67 explică:

Mah cred ca e de undeva de la aplicatia jocuri play de pe magazin play

| parazitii67 explică:

Haideti nimeni nu mai raspunde?