| sabina18 a întrebat:

Dintre Samsung s4 sau s5 si iphone 5 sau 5s ce ati alege? de ce?

vreau sa-mi iau telefon si sunt cam indecisa.

funda

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

As alege S4. Kit ca este un pic, foarte putin mai subtire decat S5, comparativ cu Iphone, Samsung matura cu ele pe jos, procesoare mult mai puternice, display mult mai bun, memorie ram mare, functiile Samsung - air gestures, S Health, etc, fac telefonul o ''bestie''. Despre Iphone nu zic decat ca e o fita scumpa, pe care majoritatea oamenilor platesc jumatate din pretul telefonului pe firma. Cea mai buna alegere, S4, recomand! happy

8 răspunsuri:
| CartoonN a răspuns:

Nokia 1100!

| iamSeBy a răspuns:

Daca vrei eleganta si stil fara prea multe pretentii de functionalitate, alege iphone (recomandabil 5s). Daca vrei functionabilitate, ecran mare si clar si eleganta, iti recomand Galaxy S5.
Eu personal as alege Galaxy S5 pentru ca Samsung, Android, procesor mai rapid, ram mai mult, camera mai buna, rezistent la apa si praf (in limita bunului simt) si multe altele.

| vladv26 a răspuns:

Eu mi-as lua iphone 5s, e mai subtire decat iphone 5, are ultimul ios, si este ultimul telefon si cel mai bun din categoria Apple

| Maran_Denisa_1990 a răspuns:

Eu zic s5.

| balex96 a răspuns:

Ca pret, niciunul, ca design 5s in opinia mea micut si dragut, ca performanta sar parea ca s5 intrece 5s. Mie imi plac telefoanele mai micute din cauza asta as alege 5s ca performanta 5s la fel imi ajunge ca doar nu gatesc clatite cu el. Iarasi vreo diferenta intre iphone 5 si 5s nu e nici una in afara de blit dual. Acum daca tu vrei un telefon cu multe aplicatii si toate... s5.

| Gh3oK1ll3r a răspuns:

Diferenta dintre Iphone 5 si 5S este doar marimea, deci nimic relevant. Dar totusi, as alege Samsung Galaxy S5. Lumea majoritara sustine ca androidul este mai bun decat iOS, mai ales cand este vorba de google map.

Răspuns utilizator avertizat
| SkYLeader a răspuns:

Eu am Iphone 5 si sunt super multimita....pana acum am avut s3 pentru ca m am lasat vrajita de toate functiile care pur si simplu nu le foloseam