| WolvesShadow a întrebat:

Draga TPU, parintii mei mi-au spus ca imi vor darui un IPad 3 sau un laptop de ziua mea si eu pot sa aleg ce vreau din acestea doua, si vreau sa va intreb ce e mai bine sa aleg?

4 răspunsuri:
| feng a răspuns:

Pai ti-as propune sa iei laptop-ul pentru ca laptop-ul poti descarca jocuri este mai bun! daca vrei ipad3 o sa fie cam naspa tongue pentru ca are memorie mai mica. deci ti-as sugera laptop-ul.winking

| Deniiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Parerea me e ca un laptop e mult mai bun decat un IPad3.In primul rand e diferenta de memorie.Iar in al doilea rand, cred ca un laptop e mult mai bun din punct de vedere calitativ decat un IPad.
Sper ca te-am ajutat happy.

| alexutzu200202 a răspuns:

Laptopul!