| Ruxandra_Andreea_Pintilie_1990 a întrebat:

După ce am făcut update la soft pe S4 nu mai pot sa pun emoticoane la contacte. Am încercat cu foarte multe aplicații și spune ca nu se pot introduce caractere cu emoticoane. Aveți idee cum pot sa fac?

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Nu poti face nimic.

| EvaTramell a răspuns:

Buna. La fel si eu am problema asta. Nu stiu e maspa rau softul asta nou de ce nu te mai lasa. Eu la unele am deoarece asa mi-au ramas memorate cand aveam vechiu soft. Si eu caut o rezolvare la problema sad

| Lazar_Sorinel_1994 a răspuns:

Cand scrii mesaje ai tastatura, si langa bara de spatiu ai un microfon si o fata. Tine apasat butonul, apasa ok iar apoi pe fata care zambeste si voila!