| AlxGoliatH a întrebat:

Este mai bun Huawei ascend g300 decat un LG l5, pentru jocuri,net si muzica? As vrea sa stiu pareri de la utiliztori la ambele telefoane(in legatura cu durata bateriei, etc).

2 răspunsuri:
| Calynus a răspuns:

Eu am un LG l5 si este foarte comod...merge foarte repede si are un android bun(aplicatii foarte tari...nu mai jik de jocuri)Pe internet intra foarte repede. Tias recomanda sa-l iei pe acesta:D
http://www.gsmarena.com/lg_optimus_l5_e610-4571.php uite aici toate specificatiile despre el

| marginean_9707 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Huawei ascend g300 avand in vedere ca are procesorul mai mare (de 1)...si multe alte chesti camera de 5 + led etc...la L5 e de 800, acum depinde si de bugetul tau!