| Emy52 a întrebat:

Funda!
Îmi puteți recomanda niște telefoane bune care se încadrează în intervalul 1000-1500 lei?
Ps: poate fi și mai ieftin de 1000 dar nu știu dacă sunt ok

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Motorola moto G 60

| mihai69 a răspuns:

Cam orice de la Motorola; vezi ce te "coafează" mai bine.

| AdioTPU a răspuns:

Samsung Galaxy a13
S. G a10, a21, a, 20, Nokia G11

| 120bulevard a răspuns:

Cel mai ok telefon din toate punctele de vedere e un Xiaomi Redmi Note 11 Pro de pe quickmobile la pretul de 1300 si ceva de lei de la 1700, de ce spun asta? Ai camera de 108 mp care e brici brici, procesor mai mult decat decent, ecran imens full HD super Amoled de 120 hz, incarcare turbo de 67W de la 15 la 100 in mai putin de o ora, 8 GB de RAM vs 6 la majoritatea telefoanelor din categoria de pret a ta. Ce ti-ai dori mai mult de atat? big grin

| just4ubr2015 a răspuns:

Samsung a 23 a33 sau a 53

| Emy52 explică:

Țin să menționez că am Samsung Galaxy M22, poate dacă îmi puteți recomanda ceva similar...

| beetee a răspuns:

Intra pe flip, au telefoane foarte bune, bineînțeles nu noi, dar nu merita sa dai banii pe unul nou, ca peste un an sa apăra altul mai atrăgător și sa vrei altceva.