| hshshshsjisjsw5 a întrebat:

Hei, am nevoie de ajutor am un Samsung a21 si mi s-a spus ca a intrat in "modul de service" imi apare un fel de cod de scanare si sus in stanga niste scris in albastru si nu functioneaza deloc sa il aprind. Si cand am intrebat la telekom ce are mi s-a dpus ca nu mai functioneaza, facut sau reparat la gsm, daca il duc cam cat mi-ar lua sa mi-l faca? Ar depasi 100 ron? Precizez ca de fiecare data cand il aprind apare aia si nimic altceva oricat as incerca

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Mergi la un service si intreaba acolo cat te costa.

| Hyperion7 a răspuns:

Trimite niste poze cu el...
După ce faci screenshot apeși pe link- îl lăsat de mine
https://imgbb.com/

Apeși pe start uploading și la urma copiezi link-urile și le atașezi aici
Ok?
Sa vad mai exact ce e