| Anutzza3708 a întrebat:

Hei! Am Nokia Lumia 520 si de o saptamana nu imi mai merge cablul de date(cand il conectez la calculator doar imi incarca telefonul, nu-mi mai apare " Windows Phone" )Cica e de la setari dar nu gasesc ceva legat de asta.Dau funda! sadUrgent Tin sa prezicez ca nu am primit niciun CD pentru usb, s-a instalat automat

4 răspunsuri:
| anonim890 a răspuns:

Pai intra in meniul telefonului si undeva pe la setarile lui pe la bluetooh si iti va aparea undeva cablu de date apoi activeazal, daca nu-ti merge insemna ca cablul e stricat!

| Anutzza3708 explică (pentru anonim890):

Nu gasesc nici legat de cablul de data, nici pe la bluetooh

| anonim890 a răspuns:

Pai cauta in toate setarile lui trebuie sa gasesti! e imposibil!

| Anutzza3708 explică (pentru anonim890):

Am asa:tonuri de apel+sunete,tema,e-mail si conturi,partajare internet,ecran de blocare,Wi-Fi,Bluetooth,mod avion,retea celulara,locatie,coltul copiilor,ecomisire baterie,stocare telefon,copier de rezerva,data+ora,tastatura,limba+regiune,simplificare acces,vorbire,gaseste-mi telefonul,actualizare telefon,despre,feedback,punct de acces, versificare stocare, cont Nokia, accesorii, retea si ica cateva. Unde dau?