| cristinapetrescu24 a întrebat:

Hei TPU, am iPhone 7 Plus, sunt din Satu Mare si as vrea sa schimb bateria. Problema e ca nu vreau sa patesc ca si celalalt telefon, adica i-am schimbat bateria la un GSM din oras si dupa tot a inceput sa se blocheze telefonul, sa se restarteze etc (iPhone 6S). Imi puteti spune un service GSM din SM de incredere la care chiar nu o sa am probleme dupa cu telefonul?

1 răspuns:
| RecKinul a răspuns:

Când mai incerci sã duci telefonul la reparat solicitã şi garanţie pentru reparație.