| Ramona45 a întrebat:

Am o problema ..astăzi mi-am băgat telefonul in apa ca sa il curat deoarece era murdar ( e rezistent la apa ) iar acum am observat ca a aburit camera din spate a telefonului.ce as putea sa fac? Își revine singur? Țin sa rețin faptul ca nu pot să-i desfac carcasa/spatele deoarece e ca la Iphone

1 răspuns:
| GoldenBoy17 a răspuns:

Salut, A intrat apa la camera, din pacate el nu isi va revenii, trebuie dus la Service pentru curatarea camerei sau pentru schimbarea sa, depinde si de telefon!