| Fabiana2R a întrebat:

Hei TPU am o problema la HTC cha cha...cand apas butonul acela pentru facebook ("F") din tastatura qwerty, ma intreaba daca accept sa se faca postari, sa acceseze informatiile, etc. am de ales intre "DA" sau "RENUNTA". apas pe da, accept, da sa mi se incarce pagina de facebook, apoi imi apare intr-un chenar rosu ca pagina este inexistenta sau nu poate fi accesata. eu sunt logata in mod normal pe facebook pe telefon (pe aplicatia shortcut din meniu), insa as vrea sa fac cumva sa imi mearga aplicatia si din buton. ofer funda cui ma poate ajuta! cineva ma sfatuise sa dau o resetare generala telefonului, insa pierd toate datele si toate aplicatiile descarcate si nu as vrea.dau funda! ajutati-ma, va rog

1 răspuns:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Mai intai scoate bateria din telefon si apoi pune-o la loc, daca nu merge deconecteaza-te de la facebook apoi conecteaza-te iar, daca nici asa nu merge inseamna ca trebuie sa il resetezi!