| sk8erGurlRux a întrebat:

Am si eu o problema la cartela Vodafone. Am din extraoptiune 50 MB net si cu ""Vorbesti, net primesti" 31 MB. Dar, dupa ce am activat pachetul de date, nu ma lasa sa intru pe net. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Cega_Erica_1997 a răspuns:

Hei! Trebuie sa te duci la firma Vodafone. Ei o sa iti explice ce trebuie sa faci. O sa coste ceva bani dar eu tot aceeasi problema am avut si am rezolvat. Funda? :*

1 răspuns:
| timeOUT a răspuns:

Vezi poate nu ai facute setarile pentru internet corespunzator.