| DeyDancer a întrebat:

Hei TPU, vreau sa imi cumpar un telefon cu tastatura qwerty. Care credeti ca ar fi mai bune?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Cel mai bun QWERTY (In afara de BlackBerry) Este MOTOROLA DROID 4! (http://www.gsmarena.com/motorola_droid_4_xt894-4418.php)
Procesor bun, camera buna, ecran, etc.
Succes!

| DARCEINGEĂL a răspuns:

Iti spun unul ieftin si bun. Samsung Chat E2222.

| DeyDancer explică:

Si ce parere aveti despre Nokia Asha 205 Cyan Rose? Si care ar merita mai bine dual sim sau single sim?

| DeyDancer explică:

Si ce parere aveti despre Nokia Asha 205 Cyan Rose? Si care ar fi mai bun, dual sim sau single sim? Multumesc anticipatkiss