| Olimpia_VD_1997 a întrebat:

Heii... Am Iph 3Gs si nu merge sa imi fac cont de appstore, am incercat de mai multe ori si nu a mers, si am incercat sa instalez si ITunes pe pc ca sa imi pot face cont dar nu merge nici asa. Ma puteti ajuta cu un cont ceva va rog?
*Fundaa*

2 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Intri in iTunes de pe telefon. Daca nu esti logat pe nici un cont o sa iti apara "Creaza ID Gratuit " Dai pe el si iti faci un cont simplu si usor. Sau de pe un alt iphone al unui prieten la fel iti poti face. Bafta

| Olimpia_VD_1997 explică:

Nu imi apare asa.
Nu stiu ce sa mai fac.