| Hieer a întrebat:

Am un Lg Optimus Sol. Si cand incerc sa pun o poza,fie facuta de mine, fie luata dupa inernet..nu ma lasa sa o pun in totalitate. Adica..ma lasa sa pun doar jumatate din ea si dupa mi -o mareste pe ecret,si arata super naspa. Cand dau sa o decupez,ma lasa sa o setez pe toata, dar cand sa o pun ca fundal ..nu. sad Cum sa faaac sa mearga? happy Multumesc, funda.

Răspuns Câştigător
| Core_Ale_1990 a răspuns:

Cauta pe internet pozele pe dimensiunile care le are telefonul. de exemplu intra in folderu cu wallpape-urile din telefon cele originale, dai details si vezi acolo dimensiunea care o are.